pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Epidemia. Tom 1

Autor książki:

Suzanne Young

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 414 s.
Wymiar: 143x204 mm
EAN: 9788372295958
ISBN: 978-83-7229-595-8
Data: 2016-08-18
pozycja niedostępna

Opis książki:

W świecie przed Programem?
Część 01 bestsellerowej serii New York Timesa, spinająca całość niczym klamra.

A gdyby ktoś wymazał z Twojej pamięci wszystkie wspomnienia i potraktował Cię jak pionka w prowadzonej przez siebie grze? Od kiedy sięga pamięcią, Quinlan pomagała obcym rodzinom pogodzić się ze śmiercią ich dzieci. Jako sobowtór na pewien czas wcielała się w rolę zmarłych nastolatków, dając rodzinie czas na pożegnanie się z ukochanym dzieckiem. Zadanie nie było łatwe, ale Quinn była w tym naprawdę dobra. Nie wiedziała jednak, że sobowtórem jest także we własnym domu?
Jak odnaleźć się w gąszczu kłamstw i fałszywych przyjaciół? Czy w takiej sytuacji można jeszcze komukolwiek zaufać? Żeby odkryć swoją tożsamość, Quinn musi zmierzyć się z najtrudniejszą prawdą, że niczym zwierzątko doświadczalne brała udział w eksperymencie, który miał powstrzymać falę samobójstw. Dziewczyna nie chce być jednak lekiem na toczącą świat chorobę. Czy uda jej się znaleźć odpowiedzi, gdy epidemia zatacza coraz szersze kręgi, wydział żałoby depcze jej po piętach, a ona sama może polegać tylko na sobie?

Książka "Epidemia. Tom 1" - Suzanne Young - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 414 stron i została wydana w 2016 r.