pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Encyklopedia zwierząt

Autor książki:

Marta Kępa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Arystoteles
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 220 s.
EAN: 9788380385962
ISBN: 978-83-8038-596-2
Data: 2021-03-25
25.94  39.99  14.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Któż z nas nie lubi podglądać niezwykle ciekawego świata zwierząt?
Zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy istnieją latające wiewiórki? Czy pająki się myją? Czy każdy wielbłąd ma dwa garby? Czy strusie chowają głowę w piasek? Czy ryby w ogóle śpią? Czy ośmiornica potrafi odkręcić słoik? Czy istnieje krab podobny do yeti? Czy ryba może mieć zielone ości? Czy wśród jaszczurek żyje prawdziwy smok? Czy skorpiony świecą?Jesteś ciekawy, które zwierzęta wyglądają jak rośliny? Które jaszczurki lubią robić pompki? Które gąsienice przypominają żelki? Które owady udają liście? Który ptak chodzi w koronie? Który skorupiak oddycha nogami? Który pająk nosi czapkę? Który ptak buduje altanki? Który homar nie dba o wagę? Który ślimak przypomina sałatę? Który pająk lubi tańczyć?Nurtują Cię różnorodne pytania, np. Dlaczego dzięcioły tak hałasują? Dlaczego świetliki świecą? Dlaczego pszczoła po użądleniu ginie, a osa może żądlić wiele razy? Kto w chwili zagrożenia gubi nogi? Ile par oczu ma tarantula? Skąd ślimaki biorą muszle?
Dobrze trafiłeś! Ta książka jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz w niej odpowiedzi na wiele nieoczywistych pytań dotyczących fauny ze wszystkich zakątków świata.

Książka "Encyklopedia zwierząt" - Marta Kępa - oprawa twarda - Wydawnictwo Arystoteles. Książka posiada 220 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.94 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]