pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Elementals Tom 1. Proroctwo cieni

Autor książki:

Michelle Madow

Dane szczegółowe:
Wydawca: Illuminatio
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365740380
ISBN: 978-83-6574-038-0
Data: 2018-05-11
25.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Pierwszy tom serii Elementals, żywiołowej odpowiedzi na Harry ego Pottera i Percy ego Jacksona!
Nicole Cassidy zmuszona do zmiany miasta i szkoły nieoczekiwanie dowiaduje się, że jest wiedźmą. Jej nowi koledzy są mocno zdziwieni tym, że nie wiedziała o swoim pokrewieństwie z greckimi bogami, którym zawdzięcza niezwykłe umiejętności. Dziewczyna ma dużo do nadrobienia, bo lekcje w klasie ukrytej za biblioteką, nie zapowiadają się na łatwe. Reszta uczniów doskonale zna swoją historię i od dawna uczy się panowania nad swoimi mocami.

Kiedy na niebie pojawia się Kometa Olimpijska, Nicole i czterech uczniów zostają obdarzeni mocami żywiołów, ale zostaje też osłabiony portal, który chronił świat przed groźnymi potworami. Nicole, Kate, Chris, Blake i jego dziewczyna Danielle muszą stawić czoła Proroctwu, według którego tylko oni mogą przywrócić równowagę światu. Zadanie byłoby dużo łatwiejsze, gdyby pomiędzy Nicole i Blakiem nie zaczęło się rozwijać gorące uczucie, które może przeszkodzić w wypełnieniu ich zadania.

Michelle Madow na nowo opowiada historię greckiej mitologii, przenosząc stare wierzenia do współczesnych czasów. Jej bohaterowie to zwykli uczniowie, którzy niespodziewanie odkrywają swoje przeznaczenie.

___
O autorce
Michelle Meadow mieszka na Florydzie, a do jej ulubionych aktywności należą podróże, czytanie, spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz jedzenie pizzy. Uwielbia musicale na Broadway u i liczy na to, że kiedyś wyruszy w podróż dookoła świata. Najlepiej sprzedająca się autorka fantasy według USA Today.

Książka "Elementals Tom 1. Proroctwo cieni" - Michelle Madow - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Illuminatio. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2018 r. Cena 25.12 zł. Zapraszamy na zakupy!