pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Elektronika dla początkujących. Praktyczne wprowadzenie do schematów, obwodów i mikrokontrolerów

Autor książki:

Jonathan Barlett

Dane szczegółowe:
Wydawca: APN PROMISE
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 440 s.
EAN: 9788375414721
ISBN: 978-83-7541-472-1
Data: 2022-05-16
58.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Rozpocznij swoją przygodę z elektroniką! Jeśli myślałeś o tym, by zająć się elektroniką, ale nie wiesz od czego zacząć, ta książka zawiera potrzebne informacje. Zaczynając od podstaw elektryczności i obwodów, zapoznasz się z elektroniką cyfrową i mikrokontrolerami, kondensatorami i cewkami indukcyjnymi oraz wzmacniaczami - a wszystko to podczas zdobywania podstawowych narzędzi i informacji potrzebnych do rozpoczęcia pracy nad elektroniką wykorzystującą niskie moce.

Elektronika dla początkujących zapewnia równowagę, koncentrując się na nauce opartej na projektach, a jednocześnie stawiając na pierwszym miejscu elektronikę. W nieskomplikowany sposób nauczysz się matematyki stosowanej w obwodach i zobaczysz, jak schematy obwodów przekładają się rzeczywiste projekty na płytkach stykowych. Ta książka, napisana z myślą o absolutnie początkujących, nie jest zbyt trudna pod względem matematycznym, dając czytelnikom kluczowe informacje, których potrzebują, aby rozpocząć swoją przygodę z elektroniką.

Dzięki tej książce:
-zapoznasz się z podstawowymi wzorcami użycia rezystorów - podciąganiem, ściąganiem, dzielnikiem napięcia i ogranicznikiem prądu
-zrozumiesz wymagania dotyczące obwodów i ich występujących w nich połączeń
-będziesz w stanie odczytać i rozróżnić, za co są odpowiedzialne różne części schematu
-będziesz w stanie zdecydować, jakie względy należy wziąć pod uwagę przy wyborze komponentów
-we wszystkich przedstawionych w niej obwodach będziesz stosował zasilanie bateryjne, aby projekty były bezpieczne
Hobby - majsterkowanie
Dla początkujących

Książka "Elektronika dla początkujących. Praktyczne wprowadzenie do schematów, obwodów i mikrokontrolerów" - Jonathan Barlett - oprawa twarda - Wydawnictwo APN PROMISE. Książka posiada 440 stron i została wydana w 2022 r. Cena 58.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.