pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Ekonomia dla bystrzaków
książka:

Ekonomia dla bystrzaków

Dane szczegółowe:
Wydawca: septem
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 170x230 mm
EAN: 9788324672769
ISBN: 978-83-246-7276-9
Data: 2014-07-10
29.80  39.90  10.1 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Ekonomia dla bystrzaków - Sean Masaki Flynn, Antonioni Peter - opis książki:

Zrozum ekonomię w teorii i stosuj jej zasady w praktyce


Ekonomia jeszcze nigdy nie była podana w tak klarowny i zrozumiały sposób! W tej książce znajdziesz informacje na temat historii ekonomii i reguł nią rządzących, kilka kluczowych teorii, a także wyjaśnienie skomplikowanej terminologii. Dzięki temu bardzo szybko zaczniesz swobodnie poruszać się w tematyce ekonomicznej, lepiej zrozumiesz ludzi, rząd, stosunki międzynarodowe, biznes, a nawet kwestie ochrony środowiska (o co naprawdę chodzi z globalnym ociepleniem !). Kwestie ekonomiczne mogą mieć związek z niemal wszystkimi obszarami Twojego życia!

  • Pogłębiaj swoją wiedzę - opanuj podstawy ekonomii i przyjrzyj się, jak ludzie radzą sobie z niedoborem.
  • Pilnie obserwuj gospodarkę - dowiedz się wszystkiego o makroekonomii i zrozum, jaki wpływ mają podatki na gospodarkę, handel międzynarodowy i politykę handlową.
  • Dostrzegaj nowe trendy - odkryj reguły mikroekonomii i przekonaj się, jak ważne jest monitorowanie zachowań konsumentów i przedsiębiorstw.
  • Naucz się rozpoznawać nadchodzącą recesję - poznaj porady ekspertów i szczegóły związane z problemem, jakim jest wchodzenie gospodarki w okres recesji.

Peter Antonioni - kształcił się w Pembroke College w Oksfordzie oraz w Birkbeck College w Londynie. Pracował jako ekonomista w firmach działających w sektorze prywatnym oraz organizacjach akademickich. Ostatecznie przyjął stanowisko wykładowcy zarządzania na University College w Londynie.

Sean Masaki Flynn - obronił doktorat z ekonomii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Studiował pod kierunkiem noblistów w dziedzinie ekonomii, George...a Akerlofa i Daniela Mc Faddena. Jest członkiem American Economic Association, American Finance Association, Economic Science Association i Society for the Advancement of Behavioral Economics.


Książka „Ekonomia dla bystrzaków” - oprawa miękka - Wydawnictwo septem.

Książka posiada 376 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Ekonomia dla bystrzaków"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Rządy ekonomii - okładka książki
Rządy ekonomii Dani Rodrik