pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Kodeks postępowania administracyjnego
Kodeks postępowania administracyjnego 12.22 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Egzekucja administracyjna. Teoria i praktyka z orzecznictwem sądowo-administracyjnym
książka:

Egzekucja administracyjna. Teoria i praktyka z orzecznictwem sądowo-administracyjnym

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dom Wydawniczy ABC
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 420 s.
Wymiar: 147x211 mm
EAN: 9788374168052
ISBN: 83-7416-805-6
Data: 2008-11-23
pozycja niedostępna

Egzekucja administracyjna. Teoria i praktyka z orzecznictwem sądowo-administracyjnym - Władysław Grześkiewicz - opis książki:

Ustawa o postępowaniu egzekucyjnym w administracji obejmuje przepisy regulujące postępowanie egzekucyjne i środki przymusu stosowane w celu doprowadzenia do wykonania przez zobowiązanych ich obowiązków o charakterze pieniężnym lub niepieniężnym. Autor, wieloletni pracownik organów podatkowych, szczegółowo przedstawia tę problematykę, zachowując proporcje między rozważaniami teoretycznymi a częścią o charakterze praktycznym, którą stanowi wybór orzecznictwa Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego i wojewódzkich sądów administracyjnych. W książce zamieszczono także wykaz innych aktów prawnych, do których odsyła analizowana ustawa.
Publikacja jest skierowana do pracowników organów podatkowych, skarbowych i celnych, wierzycieli, zobowiązanych, pracowników biur podatkowych oraz tych, którzy chcą poznać zagadnienie egzekucji administracyjnej.

Książka „Egzekucja administracyjna. Teoria i praktyka z orzecznictwem sądowo-administracyjnym” - oprawa miękka - Wydawnictwo Dom Wydawniczy ABC.

Książka posiada 420 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Egzekucja administracyjna. Teoria i praktyka z orzecznictwem sądowo-administracyjnym"
Władysław Grześkiewicz - autor m.in.: