pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Egzaminy prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości. Tom 4. Wzory pism

Autor książki:

Magda Matuszewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 316 s.
Wymiar: 165x238 mm
EAN: 9788325555269
ISBN: 978-83-2555-526-9
Data: 2013-10-30
pozycja niedostępna

Opis książki:

Egzaminy Prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości: stanowią wyjątkowe i kompleksowe rozwiązanie przeznaczone specjalnie dla osób przygotowujących się do egzaminu końcowego na aplikacjach prawniczych, ale i dla aplikantów w trakcie aplikacji i dla praktyków składają się z 4 tomów odpowiadających poszczególnym częściom - dniom - egzaminu radcowskiego i adwokackiego: części cywilnej i karnej, gospodarczej i administracyjnej, zawierają wzory pism z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i administra-cyjnego wraz ze szczegółowymi komentarzami, omówieniem najważniejszych podstaw apelacyjnych i kasacyjnych.

Tom 4 obejmuje: Wzory pism z komentarzami, w a nich: wzory pism z zakresu prawa karnego (m.in.. Wzory aktu oskarżenia oskarżyciela posiłkowego, aktu oskarżenia w postępowaniu prywatnoskargowym, wzory apelacji, przykładowe opisy zarzucanych czynów do aktów oskarżenia z wybranych artykułów kodeksu karnego), wzory pozwu i apelacji w procesie cywilnym. wzory skargi do wojewódzkiego sądu administracyjnego oraz skargi kasacyjnej do NSA. materiały przydatne przy sporządzaniu umów.

Książka "Egzaminy prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości. Tom 4. Wzory pism" - Magda Matuszewska - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck. Książka posiada 316 stron i została wydana w 2013 r.