pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Echa przeszłości

Autor książki:

Małgorzata Kasprzyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: WasPos
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 300 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788366754140
ISBN: 978-83-6675-414-0
Data: 2021-02-15
Cena wydawcy: 37.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Lata dziewięćdziesiąte to nie tylko okres przemian społecznych i gospodarczych, lecz także wzrostu przestępczości. Wtedy doszło w Warszawie do tragicznego wydarzenia będącego efektem wojny gangów. Zupełnie przypadkowo zniszczyło ono życie pewnego mężczyzny.

Ćwierć wieku później dwójka młodych ludzi, Eliza i Jakub, poznaje się na kursie języka hiszpańskiego. Kiedy Eliza zaprasza swego ukochanego do domu, aby przedstawić go rodzicom, okazuje się, że ich ojcowie prowadzili wspólnie firmę w pierwszych latach po zmianie ustroju. Nikt nie chce im powiedzieć, dlaczego doszło do konfliktu i zerwania współpracy, więc próbują to ustalić na własną rękę. Wkrótce dowiadują się, że w tle tej historii jest pewien dramatyczny epizod, którego konsekwencje na zawsze poróżniły przyjaciół. Zakochani chcą wyjaśnić sprawę i doprowadzić do pogodzenia swoich ojców, lecz w miarę odkrywania tajemnic z przeszłości sami popadają w konflikt, który może zagrozić ich uczuciu?
MAŁGORZATA KASPRZYK - Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, pracowała jako lektor, tłumacz i urzędnik państwowy. Lubi muzykę, kino i podróże. Kocha wszystkie zwierzęta, a szczególnie jednego niesfornego kota. Autorka współczesnych powieści obyczajowych (Rodzinne rewolucje, Podwójne życie, Ostatnia szansa) oraz dwutomowej sagi z historią w tle (Powrót do źródeł, Powrót do tradycji). Jej opowiadania pojawiły się w kilku antologiach. W przygotowaniu kolejne powieści Sekret profesora oraz Pechowe zauroczenie, które ukażą się nakładem wydawnictwa Was Pos.

 

Książka "Echa przeszłości" - Małgorzata Kasprzyk - oprawa miękka - Wydawnictwo WasPos. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2021 r.