pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziewczyna z Porcelany

Autor książki:

Agnieszka Olejnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 316 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788379762651
ISBN: 978-83-7976-265-1
Data: 2015-05-04
Cena wydawcy: 36.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Kobieta potrzebuje mężczyzny, nie chłopca? Światem Michała rządzą pieniądze i piękne kobiety. Rozchwytywany fotograf, przebojowy student informatyki i model. Jeden telefon sprawia, że Michał musi natychmiast dojrzeć: porzucić swoje dotychczasowe, studenckie życie, wyprowadzić się z dużego miasta i przenieść w rodzinne strony, by zaopiekować się młodszym bratem.

Zuzanna, nauczycielka języka rosyjskiego i rozwódka, jest sąsiadką Michała i opiekunką jego młodszego brata. Kompletnie nie pasuje do jego wyobrażenia atrakcyjnej kobiety. Z czasem jednak chłopak zaczyna dostrzegać jej niezwykłe włosy oraz porcelanową cerę. Zuzanna zaczyna go fascynować. Okazuje się jednak, że samo uczucie nie wystarczy, aby zbudować trwałą relację.

Wzruszająca, pełna życiowych prawd opowieść o tym, że nic w życiu nie jest dane raz na zawsze, że życie, śmierć, dorastanie i dojrzewanie jest często bolesnym procesem, na który nie ma mądrej recepty.

Olga Bończyk Dziewczynę z porcelany przeczytałam jednym tchem. Jest tak skonstruowana, że chce się do końca poznać tę historię. Idealna kobieca książka do pociągu, na niedzielny poranek, dla oderwania i zanurzenia się w innym świecie. Wciąga, wzrusza i zaskakuje.

Anna Kerth

Książka "Dziewczyna z Porcelany" - Agnieszka Olejnik - oprawa twarda - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 316 stron i została wydana w 2015 r.