pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
Dzieci szczęścia
książka:

Dzieci szczęścia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gall
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788360968215
ISBN: 978-83-60968-21-5
Data: 2012-06-14
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Dzieci szczęścia - opis wydawcy:

,,Dlaczego niektórzy całe życie szukają swojej szansy - a inni codziennie je wykorzystują Ten rodzaj szczęścia, który mam na myśli, kiedy mówię o dzieciach szczęścia, jest o wiele bardziej stanem bycia szczęśliwym niż efektem działania jakiegoś szczęśliwego trafu. Jest sposobem życia, który umożliwia człowiekowi stale odkrywać i wykorzystywać swoje szanse. Dziś nazywamy to spełnieniem. W tej książce chodzi właśnie o te dzieci szczęścia i ich szczególną umiejętność dostrzegania szans. Autorem książki jest Herman Scherer znany mówca i ekspert businessu, zaliczany do najlepszych w swoim fachu. Wygłosił ponad 2000 wykładów przed publicznością, której łączna liczba przekroczyła 400 tysięcy osób. Jest autorem 30 książek, które przełożono na 13 języków. Wygłasza odczyty, doradza i ciągle stawia przed sobą nowe cele i nowe wyzwania. Mieszka na stałe w Zurychu, ale jego domem jest cały świat, gdzie wygłasza swoje porywające wykłady. Zawsze przy salach wypełnionych publicznością po same brzegi. Jego książka Dzieci szczęścia gościła przez 3 tygodnie na liście bestsellerów tygodnika Der Spiegel.

- Bestseller! W dniu premiery książka ,,Dzieci szczęścia uplasowała się w księgarni Amazon na 1 miejscu! Nie tylko na 1 miejscu w kategorii sukces, praca i kariera, business i kariera etc. - Lecz na 1 miejscu wśród wszystkich książek! Pierwszy nakład został sprzedany jeszcze przed oficjalnym pojawieniem się na rynku. Po znalezieniu się na liście bestsellerów tygodnika Stern drugie wydanie rozeszło się błyskawicznie. Trzecie wydanie jest już w druku.

- Publikacja gościła przez 3 tygodnie na liście bestsellerów tygodnika Der Spiegel - rekomendacja psychologa biznesu - Jacka Santorskiego (tył okładki): - ,,Dlaczego ta książka jest najlepszym poradnikiem życiowym, jaki miałem w rękach od czasów lektury ,,Drogą mniej uczęszczaną dr. M. Scotta Pecka blisko 30 lat temu Dlatego, że nie jest ,,poradnikiem motywacyjnym w stylu przebrzmiałego już amerykańskiego pozytywnego myślenia ani ,,magicznym sekretem w stylu new age. ,,Dzieci szczęścia to prezentacja r e a l n e g o i skutecznego nastawienia - podejścia do życia, osobistego szczęścia i pieniędzy, które wprawdzie ,,szczęścia nie dają - ale są nam czasem bardzo potrzebne. Książka została napisana przez praktyka, europejczyka, który dodaje nam odwagi, dzieląc się swoim osobistym doświadczeniem, odkrywając nawet chwilami zasłonę intymności. Dzięki temu ,,Dzieci szczęścia są książką osobistą i obiektywną zarazem.(...)

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Środa, 27 Marca 2019 roku.