pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dwudziesta trzecia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788378185864
ISBN: 978-83-7818-586-4
Data: 2014-07-23
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Zwolniony za domniemaną korupcję ekspolicjant Tomasz Winkler prowadzi jałowe żywot, zarabiając na oszczędną egzystencję jako instruktor surwiwalu czy pracownik ośrodka dla trudnej młodzieży. Sytuacja ulega raptownej zmianie, kiedy znajduje go dobrze prosperujący biznesmen i proponuje spore pieniądze za rozwikłanie zagadki śmierci swojej żony. Rozpoczyna się prywatne śledztwo. Monotonne i rutynowe życie Tomasza zamienia się w pełną emocji pogoń za zbrodniarzem. Winkler nie jest typem samotnego wojownika. Łączy go bardzo ciepła relacja z uroczą babcią Romą, błyskotliwą, dowcipną i lubiącą wypić staruszką, która staje się obserwatorem i mimowolnym uczestnikiem dochodzenia.

Zawzięty Winkler zbiera okruchy i strzępy informacji, stopniowo odkrywając zaskakującą prawdę o śmierci kobiety. Gdy już prawie dociera do celu, okazuje się, że ostatnie elementy zupełnie nie pasują do misternie ułożonej układanki Eugeniusz Dębski jest autorem ponad 30 powieści i 100 opowiadań. Opublikował m.in. serie o detektywie Owenie Yeatesie oraz rycerzu Hondelyku, a ostatnio cykl Moherfucker. Jego żona Beata prowadzi biuro doradztwa podatkowego. Mieszkają we Wrocławiu.

Książka "Dwudziesta trzecia" - Beata Dębska, Eugeniusz Dębski - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2014 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]