pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zimny trop

Dane szczegółowe:
Wydawca: AGORA
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788326837289
ISBN: 978-83-2683-728-9
Data: 2021-08-30
31.31  39.99  8.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Zimne tropy, zimne trupy i jedyny facet, któremu zależy na odkryciu prawdy?
Tomek Winkler, prywatny detektyw z Wrocławia, jeszcze nie wydobrzał po ostatniej makabrycznej sprawie, gdy na jego biurku ląduje kolejne zlecenie. Tym razem zatrudnia go nie kto inny jak Roma Wiśniowiecka, sarkastyczna emerytka i znawczyni dobrego koniaku, a prywatnie? jego własna babcia.

W urokliwym kurorcie zniknął bez śladu jej znajomy - starszy pan, któremu na pewno nikt nie życzyłby źle, prawda? Winkler ma w tej sprawie odrębne zdanie. Jednak tropy ciągle zasypuje śnieg, a byli koledzy z policji wcale nie zamierzają ułatwiać śledztwa. Echa poprzedniej sprawy wciąż nie ucichły i zdecydowanie nie wszystkim podoba się, że Winkler ostatnim razem wyszedł z tarapatów cało. Może więc tym razem trzeba dopomóc pechowi?
Beata i Eugeniusz Dębscy w drugim tomie swojego kryminalnego cyklu zgrabnie budują nową historię, w której intryga sensacyjna przeplata się z obyczajową, a ludzki los jest bardziej powikłany niż niejeden zbrodniczy plan.

Okazuje się, że tajną bronią detektywa oprócz przenikliwego umysłu może być jego babcia. Tajną bronią Dębskich jest na pewno wartka akcja, humor i Tomasz Winkler we własnej osobie! Tomasz Duszyński, pisarz, scenarzysta
Duet Winkler i babcia Roma jest fenomenalny! Ich dialogi są rewelacyjnie skrojone, podszyte ironią, sarkazmem i okraszone złośliwymi docinkami. Nie ma mowy, żebyście ich nie pokochali. Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl

Książka "Zimny trop" - Beata Dębska, Eugeniusz Dębski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo AGORA. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.31 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]