pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Drwal. Seria: nowa proza polska

Autor książki:

Michał Witkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2014
Oprawa: twarda
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 130x215 mm
EAN: 9788379436286
ISBN: 978-83-7943-628-6
Data: 2014-05-26
Cena wydawcy: 32.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Powieść jednego z najgłośniejszych polskich pisarzy. PIerwszy kryminał w jego dorobku. Inteligenta i dowcipna gra z konwencją.

Michał, trzydziestosześcioletni literat wyrusza na nieco niekonwencjonalne wakacje. Późną jesienią wyjeżdża nad lodowate polskie morze, by na zaproszenie małoznanego sobie mężczyzny zamieszkać w zagubionym w lasach domku. Gospodarz otacza się aurą tajemnicy. Zaciekawiony pisarz rozpoczyna amatorskie śledztwo. Wpada na trop zaginięcia przed laty lokalnej piękności. Wszystkie ślady prowadzą do starego rządowego ośrodka wypoczynkowego, który rozkwitał w czasach Peereleu. Bohater nie spodziewa się, że leśniczówka kryje równie mroczną tajemnicę, a jego śledztwo i zarazem próba pisania kryminału rozpęta groźne namiętności.

Świetna, doskonale skonstruowana, niesłychanie wciągająca a jednocześnie zabawna, autoironiczna powieść akcji pióra jednego z najciekawszych współczesnych polskich pisarzy.

Książka "Drwal. Seria: nowa proza polska" - Michał Witkowski - oprawa twarda - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2014 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]