pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Droga powstaje, gdy idziesz. Psychologia procesu w praktyce
Tytuł książki:

Droga powstaje, gdy idziesz. Psychologia procesu w praktyce

Dane szczegółowe:
Wydawca: Eneteia
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 198 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788361538691
ISBN: 978-83-6153-869-1
Data: 2014-04-23
25.73  37.91  12.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
W książce opisana jest historia powstania pracy z procesem, aktualne kierunki jej rozwoju, a także podstawowe założenia i narzędzia, którymi ona dysponuje. (...) Studia przypadków i propozycje ćwiczeń, dostarczające praktycznej wiedzy, przydadzą się wszystkim terapeutom, którzy chcą wzbogacić swoją praktykę o nowe umiejętności.

Książka napisana jest w przystępny i ciekawy sposób. Czytelnik odnajdzie w niej wiele informacji, które pomogą mu zrozumieć, co dokładnie dzieje się podczas sesji terapeutycznej. Pozna też konkretne metody pracy z ludzkim doświadczeniem, które opierają się na umiejętności obserwowania zachodzących zjawisk oraz dostrzegania sygnałów klienta. Ta wciągająca i przyjemna lektura może stać się inspiracją dla wielu osób.

Amy i Arny Mindell * * * Gdy Arnold Mindell, twórca psychologii procesu, prezentował swoją koncepcję w Instytucie Junga w Zurychu, zatytułował swój wykład Psychologia Junga ma córkę. Praca z procesem to jedna z najbardziej wszechstronnych teorii inspirowanych ideami Junga w psychologii i psychoterapii Zachodu. Łączy i twórczo rozwija Jungowską koncepcję archetypów i teorię indywiduacji oraz metody pracy z klientem z filozofią taoistyczną, koncepcjami współczesnej fizyki i mądrością rdzennych kultur. To kolejna publikacja przybliżająca polskiemu czytelnikowi zastosowanie psychologii procesu. Jest znakomitym kompendium integrującym wiedzę i praktykę psychologii procesu, adresowanym do studentów, psychologów, terapeutów, pedagogów i osób zainteresowanych zrozumieniem cywilizacji, która uczy się na nowo rozumieć swoje sny.

Książka "Droga powstaje, gdy idziesz. Psychologia procesu w praktyce" - Julie Diamond, Jones Lee Spark - oprawa miękka - Wydawnictwo Eneteia. Książka posiada 198 stron i została wydana w 2014 r. Cena 25.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Regulacja emocji w psychoterapii. - okładka książki
Regulacja emocji w psychoterapii. Podręcznik praktyka Robert L. Leahy, Dennis Tirch, Lisa A. Napolitano
Produkty podobne:
Kobiecość w rozwoju - okładka książki
Kobiecość w rozwoju Pia Skogemann
W kierunku psychologii szczytów - okładka książki
W kierunku psychologii szczytów Zofia Paśniewska-Kuć