pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Drapieżny pocałunek

Autor książki:

Roberto Saviano

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 440 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788381106924
ISBN: 978-83-8110-692-4
Data: 2019-04-30
26.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dalsza po Chłopcach z paranzy opowieść o gangu dzieciaków powiązanym z neapolitańską kamorrą
Najnowsza książka autora Gomorry
Historia paranzy Dzieciaków, nastolatków żyjących w drapieżnych czasach na ziemi zabójców i ich ofiar, w świecie, który niczego nie daje za darmo, zwłaszcza takim jak oni. Opowieść o chłopcach silnych swoim nienasyceniem, gniewem i okrucieństwem. Gotowych na drapieżne pocałunki, które pozostawiają smak krwi.
Paranza Dzieciaków zdobyła władzę, ma pod kontrolą rynek narkotyków w Forcelli, ale nie potrafi sama utrzymać tego stanu rzeczy. By nie dopuścić do władzy starych klanów kamorystów, musi pozostać zjednoczona. Nie jest to jednak łatwe, każdy z chłopców ma bowiem inne cele.
Ciąg dalszy Chłopców z paranzy, jeszcze bardziej dramatyczny i bolesny. Mowa w nim o mafijnych rozgrywkach, narkotykach i korupcji, o życiu bez przyszłości dzieci, które są zmuszone dorastać zbyt szybko. La Stampa
Roberto Saviano wraz z Mauriziem Brauccim i Claudiem Giovannesim zostali nagrodzeni Srebrnym Niedźwiedziem za scenariusz do filmu Piranie, adaptacji Chłopców z paranzy.

Książka "Drapieżny pocałunek" - Roberto Saviano - oprawa miękka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 440 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.