pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dramat w łonie matki. Utracony bliźniak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świadome Życie
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 373 s.
Wymiar: 150x230 mm
EAN: 9788394530136
ISBN: 978-83-9453-013-6
Data: 2019-04-29
Cena wydawcy: 54.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Do dziś mało wiadomo o tym, jak ważny jest czas spędzony w brzuchu matki dla dalszego życia człowieka. Co dziesiąta osoba na początku ciąży nie jest tam sama. Jeśli w łonie matki są bliźnięta i jedno z nich umiera, drugie przeżywa silny szok, którego później nie jest świadome. W duszy pozostaje dziura. Dręcząca tęsknota, samotność i niezrozumiałe poczucie winy mogą być skutkami tej wczesnej straty. Ten, który przeżył, będzie szukał swojego bliźniaka wszędzie. Wielu sławnych muzyków oraz twórców filmów takich jak Nell lub Wielki Błękit czerpie z poszukiwania tej utraconej jedności.

Być może na początku ciąży nie byłeś sam w brzuchu swojej matki. Czujesz obecność swojego brata lub siostry. Słyszysz bicie jego lub jej serca, poruszasz się i bawisz z nim albo z nią w oceanach wód płodowych. Któregoś dnia ten drugi przestaje rosnąć. Jego serce staje się coraz słabsze i umiera. Wtedy zostajesz sam. Po narodzinach pył zapomnienia pokrywa to, czego doświadczyłeś do tej pory. Czy wszystko to, co wtedy przeżyłeś, zniknęło bez śladu i zostało rozwiązane?

Książka "Dramat w łonie matki. Utracony bliźniak" - Alfred R. Austermann, Bettina Austermann - oprawa miękka - Wydawnictwo Świadome Życie. Książka posiada 373 stron i została wydana w 2019 r.