pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Cykl życia. Archetypowa droga człowieka
Tytuł książki:

Cykl życia. Archetypowa droga człowieka

Autor książki:

Erel Shalit

Dane szczegółowe:
Wydawca: Eneteia
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 269 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788361538851
ISBN: 978-83-6153-885-1
Data: 2017-09-04
29.90  42.00  12.1 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Książka obrazuje życiowe rozterki i trudy zmagań z nieświadomym losem, jak też progi i wyzwania, które każdy musi przejść na swojej drodze przeznaczenia i drodze do pełni. To ważna publikacja dla dorosłych, jak i osób młodych, szukających drogowskazów, które językiem metaforycznym i symbolicznym ilustrują proces przemiany człowieka naturalnego w istotę kulturową. Dzięki tej przemianie jest ona zdolna poradzić sobie z dylematami życia wewnętrznego oraz pełnić odpowiedzialne role w rodzinie i społeczeństwie.

Książka jest znakomitą ilustracją zastosowania psychologii Junga, a zwłaszcza teorii indywiduacji i koncepcji archetypów do objaśniania sensu ludzkiego życia od narodzin do starości. Lektura nie tylko dla osób zajmujących się terapią i psychologią jungowską oraz postjungowską, ale także dla przedstawicieli innych kierunków psychoterapii, trenerów rozwoju osobistego, doradców, pedagogów, których interesuje integralne ujęcie doświadczeń na linii życia.

Książka "Cykl życia. Archetypowa droga człowieka" - Erel Shalit - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Eneteia. Książka posiada 269 stron i została wydana w 2017 r. Cena 29.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Cykl życia. Archetypowa droga człowieka"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Ścieżki baśni - okładka książki
Ścieżki baśni Jadwiga Wais
Produkty podobne:
Uczę się rozumieć innych. Patrzenie - okładka książki
Uczę się rozumieć innych. Patrzenie i wskazywanie Beata Blok, Zofia Brzeska, Małgorzata Marszałek