pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dotyk ocalenia. Zniewolenie

Autor książki:

Gabriela Smusz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editio
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
EAN: 9788328380554
ISBN: 978-83-2838-055-4
Data: 2022-07-14
13.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Mógł ją ocalić... albo pogrążyć
Dziewczyna, którą prześladuje los. Chłopak, którego zdecydowanie powinna unikać
Rodzice Lei giną w wypadku samochodowym, dziewczyna jako jedyna wychodzi z niego cało. Dwa lata później, kiedy w końcu dochodzi do siebie, znowu cudem uchodzi z życiem. Szczęśliwie unika śmierci, gdy zamyślona wchodzi wprost pod koła samochodu... Ale nie uniknie innych skutków tej sytuacji, sięgających o wiele dalej. Bo wtedy właśnie na jej drodze - dosłownie! - pojawia się on.

On, czyli Damon, wściekle przystojny, diabelnie niebezpieczny, irytująco pewny siebie. Małomówny i opryskliwy syn miejscowego bogacza od początku budzi w Lei niechęć, ale też trudno jest jej zapomnieć o oczach w kolorze hebanu i ich głębokim, choć zimnym spojrzeniu. Tylko on może jej pomóc, gdy Lea musi się zmierzyć z pełnym mroku światem, w którym nie obowiązują zasady i wartości moralne, a jedynie trwa niekończący się wyścig na śmierć i życie. Czy uda im się go wygrać Przekonaj się - poznaj historię, którą w serwisie Wattpad doceniły setki tysięcy czytelniczek!
O autorze książki
Gabriela Smusz - niepoprawna romantyczka, wielbicielka mrożonej herbaty, tańca i książek, w szczególności romansów i kryminałów. Często chowa się we własnym świecie, w wyobraźni, gdzie wymyśla przeróżne historie, które później przelewa na klawiaturę i publikuje na Wattpadzie jako panna_kotaa. Dotyk ocalenia to jej pierwsza powieść wydana drukiem.

Książka "Dotyk ocalenia. Zniewolenie" - Gabriela Smusz - oprawa miękka - Wydawnictwo Editio. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2022 r. Cena 13.17 zł. Zapraszamy na zakupy!