pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dotknięta przez niebo. Prawdziwe opowieści o kobiecie, która spotkała...
Tytuł książki:

Dotknięta przez niebo. Prawdziwe opowieści o kobiecie, która spotkała Jezusa

Autor książki:

Nancy Ravenhill

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828789
ISBN: 978-83-7482-878-9
Data: 2018-03-02
21.99  29.90  7.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jeśli dotąd trudno było Ci uwierzyć, że Jezus naprawdę cały czas nam towarzyszy, musisz przeczytać tę niesamowitą opowieść!
Gdy pięcioletnia Nancy pogrążała się w smutku i rozpaczy, spowodowanymi trudną sytuacją domową, w rogu jej dziecięcego pokoju stanął mężczyzna w białej szacie. Jezus Chrystus.

Od tej pory Bóg na stałe pojawił się w życiu najpierw małej dziewczynki, potem poszukującej swego powołania młodej kobiety, a wreszcie żony i matki. W tej niezwykłej książce Nancy Ravenhill postanowiła opowiedzieć o wszystkich niepojętych wydarzeniach i namacalnych znakach Jego obecności. O tym, jak Bóg nieustannie kieruje jej losami, interweniując w najtrudniejszych chwilach jej życia. Jej opowieść to przejmujące świadectwo tego, czego doświadczyła - od osobistych spotkań z Jezusem i Jego wysłannikami, przez śmierć kliniczną, po wybłagane w modlitwie uzdrowienie śmiertelnie chorej córki. Między tymi wielkimi objawieniami Bożej łaski Nancy opisuje niezliczone małe cuda, które przemieniły jej codzienność we wspaniałą podróż ku Niebu.

Żywy Bóg, który wciąż przemawia do autorki tej poruszającej książki, pragnie za jej pośrednictwem osobiście zwrócić się także do Ciebie!
Nancy Ravenhill - od ponad 50 lat wraz z mężem Davidem dzieli się niezwykłym świadectwem Bożej obecności w ich życiu, pełniąc posługę w Stanach Zjednoczonych i w Nowej Zelandii. Mają trzy córki i ośmioro wnucząt.

Książka "Dotknięta przez niebo. Prawdziwe opowieści o kobiecie, która spotkała Jezusa" - Nancy Ravenhill - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2018 r. Cena 21.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Myśli na każdy dzień - okładka książki

Myśli na każdy dzień

ks. Dolindo Ruotolo
Traktat o prawdziwym nabożeństwie - okładka książki

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętrzej...

św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
Produkty podobne:
Bliskie spotkania z niebem - okładka książki

Bliskie spotkania z niebem

Jennifer Schuchmann, Reggie Anderson