pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Dom sióstr (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2014
EAN: 9788379991150
Data: 2014-09-16
26.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Gdy Barbara i Ralph, niemieckie małżeństwo prawników, przybywa do samotnego domu w Yorksihre, by spędzić tam idylliczne święta Bożego Narodzenia oraz w ciszy i spokoju świętować 40-te urodziny Ralpha, nie wiedzą, że dwutygodniowy wypoczynek zamieni się wkrótce w koszmar.

Szalejąca śnieżyca uszkadza sieci telefoniczne, zrywa linie energetyczne, zasypuje drogi. Barbara i Ralph zostają odcięci od świata w lodowato zimnym domu, niczym w pułapce, bez prądu i jedzenia. Przeszukując stare domostwo w nadziei znalezienia czegokolwiek, co umożliwiłoby im przetrwanie do czasu aż dotrze pomoc, Barbara natrafia na stare zapiski. Przedstawiają one mroczną, pełną dramatów i nienawiści, miłości i zdrady, historię rodziny Grayów, na której mocno zaważyły dwie wojny światowe.

Czytając jak w transie wyznania ostatniej właścicielki Westhill House, Barbara poznaje mroczną, skrywaną przez lata za zasłoną milczenia, groźną tajemnicę stojącego na pustkowiu domu. Tajemnicę, która ściągnie na nią ogromne niebezpieczeństwo i radykalnie zmieni jej życie...

Audiobook „Dom sióstr (CD mp3)” - Wydawca: Sonia Draga. Cena 26.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.