pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dom na wzgórzu (kieszonkowe)

Autor książki:

Peter James

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 350 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788381259446
ISBN: 978-83-8125-944-6
Data: 2020-07-14
Cena wydawcy: 9.06 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Gotycki horror w najczystszej postaci! Wyjątkowa powieść nawiązująca do klasyki gatunki
Mówili, że martwi nie mogą cię skrzywdzić... Mylili się...
Przeprowadzka z centrum Brighton na prowincję, to poważne przedsięwzięcie i wyzwanie dla trzyosobowej rodziny. Jednak Cold Hill House - ogromna, zrujnowana georgiańska posiadłość, budzi w Olliem niesamowitą ekscytację. Jeszcze nie wie, czy podoła finansowo temu wyzwaniu, ale od dziecka marzył o tym, by zamieszkać na wsi, a rezydencja wydaje mu się idealnym miejscem dla kochającej kontakt z naturą córki. Posiadłość jest inwestycją, która ma generować zyski i być bazą dla jego nowej firmy projektującej strony internetowe. Jego żona, Caro, podchodzi do tego mniej optymistycznie, a dwunastoletnia Jade nie jest zadowolona z rozstania z przyjaciółmi.
Już po kilku dniach od przeprowadzki, staje się jasne, że Harcourtowie nie są jedynymi mieszkańcami Cold Hill House. Gdy dom zwraca się przeciwko nim, nie pozostaje im nic innego, jak pogrążyć się w jego mrocznej historii...

Książka "Dom na wzgórzu (kieszonkowe)" - Peter James - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 350 stron i została wydana w 2020 r.