pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dom dla lalek

Autor książki:

Lisa Gardner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788379999354
ISBN: 978-83-7999-935-4
Data: 2017-06-14
Cena wydawcy: 38.00 złpozycja niedostępna

Dom dla lalek - opis książki:

"To jak dotąd jej najbardziej intrygująca i skomplikowana powieść? Tylko pisarka tak utalentowana jak Gardner mogła sprawić, by lektura jej książki była tak niesamowicie satysfakcjonująca" - The Huffington Post
"Nazywam się Nicky Frank. Choć raczej się tak nie nazywam".

Nicole Frank nie powinna była przeżyć wypadku samochodowego, a co dopiero wspiąć się nocą ranna na stromy, błotnisty jar. Nie w ciemnościach, nie w deszczu, nie z odniesionymi obrażeniami. Ale jedna myśl pozwala jej zwalczyć wszelkie przeciwności i znaleźć pomoc: Vero
"Szukam małej dziewczynki. Muszę ją uratować. Tylko że ona raczej nie istnieje".

Sierżant Wyatt Foster jest sfrustrowany, gdy nawet policyjny pies tropiący nie jest w stanie znaleźć śladów tajemniczego zaginionego dziecka - dopóki nie pojawia się ze swoimi szokującymi rewelacjami mąż Nicky, Thomas. Nicole Frank doznała kilku urazów mózgu, więc policjanci nie powinni ufać jej słowom.

"Mój mąż twierdzi, że zrobi wszystko, żeby mnie ocalić. Ale raczej mu się nie uda".

Kim jest Nicky Frank i co się stało tej nocy, gdy jej auto wypadło z drogi? Czy był to rzeczywiście wypadek czy też coś bardziej złowrogiego? Kobieta nie ma przecież rodziny ani żadnych przyjaciół. Im głębiej Wyatt kopie, tym bardziej się niepokoi. Bo okazuje się, że to nie pierwszy wypadek Nicky w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Wygląda na to, że ktoś bardzo pragnie jej śmierci.

Książka "Dom dla lalek" - Lisa Gardner - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]