pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dobrostan. O szczęśliwym, bogatym i spełnionym życiu

Autor książki:

Agnieszka Maciąg

Dane szczegółowe:
Wydawca: Otwarte
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 215x155 mm
EAN: 9788381350983
ISBN: 978-83-8135-098-3
Data: 2021-06-17
50.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Od wielu lat pielęgnuję w sobie świadomość, że wszystko, co mnie w życiu spotyka, jest darem. Zarówno rzeczy dobre, jak złe czy trudne mają wielką wartość i ukryty sens. Za każdą ciemnością ukrywa się mnóstwo światła wiem, że to ja muszę je odkryć, a moje nastawienie jest ważnym elementem uzdrowienia i samoleczenia. Taka postawa otwiera na cenne dary, które procentują przez kolejne lata.
Kiedy narzekasz, nie słyszysz. Kiedy Twój umysł jest spokojny, odbiera ważne wskazówki. Niektórzy jednak za wszelką cenę pragną zatrzymać czas i tkwią w przeszłości. Nie chcą doświadczyć przebudzenia, przemiany, dobrostanu który nie jest stanem posiadania, ale wyznacznikiem tego, jak dobrze czujesz się w swojej pracy w swojej skórze, w swoim życiu i w swojej skórze. Tego uczucia nie da się kupić za żadne pieniądze.
Dobrostan to poczucie wolności, a prawdziwa wolność to wolność od potrzeby robienia wrażenia na innych ludziach. To swoboda, spokój, czas, intymność, czyste powietrze, przestrzeń, bliski kontakt z naturą.
Pragnę, aby ta książka wniosła do Twojego życia nową świadomość, by dała Ci wiedzę, praktyczne wskazówki i motywację i by stała się talizmanem, który przyciągnie do Twojego życia mnóstwo dobra i pomyślności.
Wyrusz ze mną w kolejną podróż ku pięknej, niezwykłej przemianie!
Z miłością
Agnieszka

Książka "Dobrostan. O szczęśliwym, bogatym i spełnionym życiu" - Agnieszka Maciąg - oprawa twarda - Wydawnictwo Otwarte. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2021 r. Cena 50.68 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]