pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
okładka książki - Opowieści z angielskiego dworu.
Opowieści z angielskiego dworu. Karol 25.00 zł pozycja dostępna!
okładka książki - # Sława
# Sława 29.62 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Pani na Puławach
Pani na Puławach 25.87 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Diana. W pogoni za miłością / Książę Karol. Serce króla. PAKIET 2...
Księgarnia »
Książki »
książka:

Diana. W pogoni za miłością / Książę Karol. Serce króla. PAKIET 2 KSIĄŻEK

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dream Books
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 750 s.
Wymiar: 175x245 mm
EAN: 9788364460418
ISBN: 978-83-6446-041-8
Data: 2015-11-26
Cena wydawcy: 64.90 złpozycja niedostępna

Diana. W pogoni za miłością / Książę Karol. Serce króla. PAKIET 2 KSIĄŻEK - opis książki:

Diana. W pogoni za miłością
Diana piękna i kochana ikona końca ubiegłego wieku Samotna, udręczona dusza. Skomplikowane życie wewnętrzne Księżnej Walii, po raz pierwszy ujawniła książka "Diana. Moja historia" Andrew Mortona, napisana przy pełnej współpracy z księżną. Po trzęsieniu ziemi, jakim okazał się ta publikacja, Diana wyruszyła w kolejną podróż - odważną przemianę z zaniedbywanej, zdradzanej żony i mimowolnej ikony królewskiego stylu, w pewną siebie, nowoczesną kobietę. Ta transformacja była jej osobistym triumfem, któremu kres położyły przedwcześnie tragiczne wydarzenia z 1997 roku. W swoim nowym niezwykłym studium ostatnich pięciu lat życia Diany Andrew Morton zaprezentował znakomite umiejętności jako dokumentalista i dziennikarz śledczy. Stworzył wyjątkową opowieść, często kontrowersyjną, a niekiedy wręcz niewiarygodną - o zdradzie, działaniach w złej wierze i cynicznych manipulacjach. Mnóstwo pytań pozostało bez odpowiedzi. Toteż wiele lat po śmierci księżnej Walii autor, któremu najbardziej zaufała, raz jeszcze powraca do przeszłości. Korzystając z nowych źródeł i materiałów, próbuje zrozumieć Dianę, człowieka i kobietę - jej radości i dramaty. Odsłaniając kolejne tajemnice, książka staje się podsumowaniem dorosłej części życia księżnej, którą z pewnością ucieszyłby ostateczny wniosek: że nawet śmierć nie zniszczyła jej popularności ani nie odebrała jej statusu Królowej Ludzkich Serc.

Książę Karol. Serce króla
W skrócie, książkę "Karol. Serce Króla" można nazwać odpowiedzią księcia Walii na "Diana. Moja Historia" Andrew Mortona. Ta niezwykła biografia powstawała nie tylko w oparciu o rozmowy z przyjaciółmi następcy tronu, jego przeciwnikami, dworzanami, pracownikami pałacu, ale również dzięki współpracy z samym Karolem. Sporo w niej o pierwszym małżeństwie, które zdefiniowało jego samego i ocenę związku z kobietą, którą nazywa "najdroższą żoną" - Camillą.

Widzimy Karola jako ojca, przyjaciela, męża stanu i żartownisia. Życie na dworze królewskim okazuje się być pełne ukrytych niebezpieczeństw oraz nieoczekiwanych zabawnych zdarzeń. Wzruszający, zabawny i bardzo często zaskakujący - oto prawdziwa historia księcia Walii.

Książka „Diana. W pogoni za miłością / Książę Karol. Serce króla. PAKIET 2 KSIĄŻEK” - oprawa twarda - Wydawnictwo Dream Books.

Książka posiada 750 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Diana. W pogoni za miłością / Książę Karol. Serce króla. PAKIET 2..."