pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dialogi z czarnym Platonem

Autor książki:

Iwona Bińczycka-Kołacz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788381474245
ISBN: 978-83-8147-424-5
Data: 2019-06-28
26.34  35.99  9.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Historia, która się nie śniła filozofom?
Renata, pochodząca z małej wsi na Kaszubach studentka filozofii, żyje beztrosko, a kolejne dni upływają jej na pisaniu doktoratu i opiece nad psem. Nic nie zapowiada przełomu w jej życiu, aż do momentu gdy dziewczyna niespodziewanie zostaje... mamą czteroletniego chłopca, synka jej śmiertelnie chorej siostry. Przerażona macierzyńskimi obowiązkami, wie, że nie może się poddać. A to dopiero początek serii zaskakujących wydarzeń, jakie przygotował dla niej los! Wkrótce bowiem Renata poznaje historię tajemniczego mężczyzny, która nie pozwala jej opędzić się od myśli, że oto gdzieś, hen daleko, żyje jej bratnia dusza. Ktoś, kto mógłby ją zrozumieć jak nikt inny na świecie... Ale czy rzeczywistość okaże się równie fascynująca jak opowieść, która tak zauroczyła Renatę?
Głośny dźwięk telefonu przyspieszył oddech Reni. Czuła, że krew dudniąca w uszach zaraz eksploduje i rozsadzi jej bębenki. Jeszcze raz z niedowierzaniem spojrzała na zegarek. Ktoś dzwoni o tej porze? W ogóle ktoś do niej dzwoni? Niby kto?
- Cześć!
- Lidzia? - Renata oniemiała z wrażenia. - Witaj! Fajnie cię słyszeć.

- Nie odzywałam się długo, przepraszam.

- Zauważyłam. No cóż, różnie bywało, ale nie chowam urazy - odrzeka Renia.

- Cieszę się, że tak myślisz. Słuchaj, chciałam ci coś powiedzieć.

- Coś się stało? - Renata domyślała się, że coś musiało się stać, skoro po dwóch latach nieodzywania się siostra telefonuje do niej w środku nocy!
Iwona Bińczycka-Kołacz urodziła się w 1977 roku w Krakowie. Jest mamą dwójki synów. Autorka powieści Znak Ostrzegawczy, finalistka II edycji konkursu Literacki Debiut Roku Wydawnictwa Novae Res. Zadebiutowała w 2013 roku opowiadaniem Dziewczyna w Kożuchu. Doktor nauk humanistycznych, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego, nauczycielka języka polskiego, pomysłodawczyni i koordynatorka Małopolskiego Biegu Drogą św. Jakuba. Jest autorką wielu artykułów w czasopismach lokalnych i ogólnopolskich. Zaangażowana w działalność społeczną - od 2018 roku radna Gminy Michałowice (woj. małopolskie).

Książka "Dialogi z czarnym Platonem" - Iwona Bińczycka-Kołacz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.34 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]