pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Diabli nadali

Autor książki:

Olga Rudnicka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788380691476
ISBN: 978-83-8069-147-6
Data: 2015-10-06
23.61  35.00  11.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Najnowsza książka bestsellerowej autorki Olgi Rudnickiej. Przewrotne charaktery, zagadkowe intrygi i dużo śmiechu!
Dagmar Różyk zostaje znaleziony martwy w swoim gabinecie w okolicznościach budzących u jednych śmiech, u drugich wstręt, a jeszcze u innych - godną pożałowania radość. Za życia był obiektem pożądania kobiet, nienawiści mężczyzn, oczkiem w głowie prezesa. Motywów zabójstwa jest bez liku, tak samo jak podejrzanych. Monika, jego sekretarka, jako jedyna zna tajemnice szefa i jest zdecydowana za wszelką cenę sama odkryć prawdę. Pomaga jej młody policjant Mateusz Jankowski, który po szkole oficerskiej wylądował na stanowisku stażysty w wydziale kryminalnym prowadzącym śledztwo w tejże sprawie. Jego zwierzchnicy, starzy wyjadacze, niechętnym okiem patrzą na młodego, ambitnego nowicjusza, robią sobie z niego żarty i dają na każdym kroku do zrozumienia, że szkoła szkołą, a życie życiem i wiele mu jeszcze brakuje, by stał się twardym gliną.

Z powodu prywatnych kontaktów z Moniką, która jest jedną z głównych podejrzanych, Mateusz zostaje odsunięty od sprawy. Nie wierząc w winę dziewczyny, postanawia działać na własną rękę, ryzykując przyszłą karierę. Poszlaki prowadzą do mieszkania Magdy W., znienawidzonej przez wszystkich zastępczyni Różyka, zwanej przez personel Zdzirą. Zdaniem Moniki to właśnie ona może być zabójczynią, ale najpierw muszą się dowiedzieć, gdzie jest pani wicedyrektor. Ostatnio widziano ją w wieczór poprzedzający śmierć Różyka, gdy odgrażając się i klnąc na czym świat stoi, wybiegła z jego biura.

Olga Rudnicka (ur. 1988) - absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Autorka powieści kryminalnych "Martwe jezioro", "Czy ten rudy kot to pies?", "Zacisze 13", "Zacisze 13. Powrót", "Lilith", "Natalii 5", "Cichy wielbiciel", "Drugi przekręt Natalii", "Fartowny pech" i "Do trzech razy Natalie". Pracuje jako asystentka osób niepełnosprawnych w PKPS w Śremie. Kocha jazdę konną, namiętnie czyta Joannę Chmielewską, Stephena Kinga. Joe Hilla i Harlana Cobena.

Książka "Diabli nadali" - Olga Rudnicka - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2015 r. Cena 23.61 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Olga Rudnicka - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Granat poproszę! - okładka książki

Granat poproszę!

Olga Rudnicka
Produkty podobne:
Gra o wszystko - okładka książki

Gra o wszystko

Joanna Opiat-Bojarska
Maigret i wyższe sfery - okładka książki

Maigret i wyższe sfery

Georges Simenon
Poryw - okładka książki

Poryw

Kinga Wójcik
Ostatnia posługa - okładka książki

Ostatnia posługa

Christiane Fux
Lilith - okładka książki

Lilith

Olga Rudnicka
Ostatni akt - okładka książki

Ostatni akt

Mari Jungstedt