pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nieszczęście w szczęściu

Autor książki:

Olga Rudnicka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788382951226
ISBN: 978-83-8295-122-6
Data: 2022-08-05
29.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nikt bardziej niż Tekla nie jest zaskoczony odmianą losu. Wygrana w Lotka, zakochany mężczyzna, świetna praca. Towarzyszący jej od lat pech przepadł, a w jego miejsce pojawiło się wreszcie szczęście. Zdaniem Dominiki, jej kuzynki i przyjaciółki, nikt bardziej od niej nie zasłużył na tę zmianę. Niestety, tylko ona wydaje się być tego zdania. Wokół - jak grzyby po deszczu - zaczynają wyrastać zazdrośnicy, uważający, że Tekla zabiera szczęście innym ludziom. Zawistni sąsiedzi, zawistne koleżanki z pracy i szefowa, która wierzy, że Tekla poluje na jej stołek, próbując podstawić jej nogę, a to jeszcze nie koniec.

Tekla również zaczyna zauważać, że co jej los dopisze, to komu innemu zabierze, ale próba morderstwa Czy to nie lekka przesada Na szczęście, bo jakżeby inaczej, w jej życiu znów pojawia się komisarz Gawron
Olga Rudnicka- znana autorka powieści sensacyjnych "Natalii 5", "Cichy wielbiciel", "Były sobie świnki trzy" i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Książka "Nieszczęście w szczęściu" - Olga Rudnicka - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.