pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dezinformacja

Autor książki:

Marcin Ogdowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warbook
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 144x207 mm
EAN: 9788365904102
ISBN: 978-83-6590-410-2
Data: 2018-04-11
36.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy wojna wybuchnie? Ona już trwa!
Rosja koncentruje duże siły w obwodzie kaliningradzkim i na Białorusi. Moskwa twierdzi, że to ćwiczenia, ale z ustaleń polskich służb wynika, że manewry są jedynie przykrywką do rozpoczęcia inwazji na Rzeczpospolitą i kraje nadbałtyckie.

Osłabione politycznymi czystkami i niedoposażone Wojsko Polskie nie będzie w stanie stawić skutecznego oporu. Sojusznicy zaś zwlekają z udzieleniemdeklaracji pomocy coraz bardziej monopartyjnemu państwu, które samo izoluje się na arenie międzynarodowej.

Czy wojna wybuchnie? Ona już trwa! Sterowanie strumieniami informacji i dezinformacji z wykorzystaniem najnowszych technologii przypomina rzucanie do ataku kolejnych fal wojska. Polem bitwy jest telewizor, komputer i telefon. Celem - umysł, Twój umysł, Czytelniku.

"Autor nie idzie na kompromis i podsyca poczucie niepewności czytelnika, zaskakując spójnością intrygi oraz przenikliwością ocen w konstruowaniu scenariusza, w którym dostrzegam realizm ważnych dla nas wszystkich spraw, a zarazem dramatyzm przedstawianych wydarzeń. Ten dramatyzm jest tym większy, że w zdarzeniach z 22 października - osadzonych przez autora w niedalekiej przyszłości - miałem okazję uczestniczyć. Działo się to w nieco odmiennym gronie i w odrobinę innej scenerii, jednak przesłanie było niemal identyczne. I zapewniam, że nie jest to coś, co można określić mianem deja vu. Choć wiem, że są tacy, dla których jest to jamais vu. Gorąco polecam!"
Generał Mieczysław Gocuł, były Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego

Książka "Dezinformacja" - Marcin Ogdowski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Warbook. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2018 r. Cena 36.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.