pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Dane osobowe w firmie. Instrukcja przetwarzania z wzorcową dokumentacją...
książka:

Dane osobowe w firmie. Instrukcja przetwarzania z wzorcową dokumentacją z suplementem elektronicznym

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 156 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788378041948
ISBN: 978-83-7804-194-8
Data: 2014-06-23
pozycja niedostępna

Dane osobowe w firmie. Instrukcja przetwarzania z wzorcową dokumentacją z suplementem elektronicznym - Przemysław Kral - opis książki:

Instruktaż dla wszystkich! Nawet mała firma, jeśli przetwarza dane osobowe, musi w określonych przypadkach prowadzić złożoną dokumentację oraz wdrożyć skomplikowane zabezpieczenia.

Poznaj unikatowy przewodnik po wszystkich meandrach prawnych dotyczących ochrony danych osobowych w firmie.

Co to są dane osobowe, jakie dane podlegają ochronie i na czym ona polega Jak zgodnie z prawem przetwarzać posiadane dane Jakie są obowiązki administratora Zasady powierzania przetwarzania danych innemu podmiotowi.

Szczegółowa instrukcja jak dokonać zgłoszenia do GIODO.

Osobny rozdział poświęcono ochronie danych osobowych pracowników w firmach.

A także kompleksowy zestaw firmowych dokumentów, w tym m.in.

zgłoszenie zbioru danych do rejestracji GIODO, wypełnione w kilku wariantach polityka bezpieczeństwa instrukcja zarządzania systemem informatycznym służącym do przetwarzania danych osobowych ewidencja osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych pisemne upoważnienie do przetwarzania danych osobowych umowa o powierzenie przetwarzania danych osobowych oraz odpowiednie wnioski, informacje i zgłoszenia.

Integralną częścią publikacji jest suplement elektroniczny, który zawiera niezbędne dokumenty przygotowane w formacie MS Word. Suplement umożliwia łatwą edycję, zapis i wydruk dokumentów.

Książka „Dane osobowe w firmie. Instrukcja przetwarzania z wzorcową dokumentacją z suplementem elektronicznym” - oprawa miękka - Wydawnictwo Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr.

Książka posiada 156 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Dane osobowe w firmie. Instrukcja przetwarzania z wzorcową dokumentacją..."