pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dama z kotem

Autor książki:

Iwona Czarkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788376746388
ISBN: 978-83-7674-638-8
Data: 2019-06-13
Cena wydawcy: 8.69 złpozycja niedostępna

Dama z kotem - opis książki:

Roztrzepana i lekkomyślna Zuzanna Roszkowska tym razem spróbuje swoich sił jako prywatny detektyw.

Zu – najlepsza z żon, a także kobieta zdolna do wszystkiego – daje się namówić mężowi na roczny wyjazd do niewielkiej miejscowości o wdzięcznej nazwie Bangladesz. Na miejscu niemal przysłowiowe „cisza i spokój”, zwykle wiązane z życiem na wsi, będą musiały ustąpić przed niezwykłą skłonnością Zu do wpadania w tarapaty.

Kiedy gospodyni pensjonatu, w którym zamieszkali Roszkowscy z dziećmi, znika nagle bez słowa, zaledwie dzień po przyjeździe swoich nowych lokatorów, Zuzanna od razu przeczuwa zbliżające się kłopoty. Jednak wszyscy wokół zdają się lekceważyć jej obawy o los zaginionej. Tym razem Zu będzie musiała zmierzyć się z przedstawicielami tajemniczej fundacji, niegrzecznym Panem Małpką, pojawiającymi się i znikającymi rondlami, a także… koniem, świnią, kozą, królikiem, gąsiorem oraz kotem – za jedyną pomoc mając podręcznik dla początkujących detektywów.

Książka "Dama z kotem" - Iwona Czarkowska - oprawa Miękka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]