pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dama z blizną

Autor książki:

Izabela Szylko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio O Rety
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 314 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788394136949
ISBN: 978-83-9413-694-9
Data: 2021-07-27
26.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W trakcie kampanii prezydenckiej jeden z kandydatów zostaje zamordowany. Wszystko wskazuje, że to zabójstwo polityczne.

Prowadzący śledztwo komisarz Hardy nie ufa oczywistym rozwiązaniom. Kiedy wychodzą na jaw tajemnice z przeszłości, sprawy zaczynają się komplikować. Gra o władzę staje się grą o życie.

Czy zabójstwo polityka wiąże się z wcześniejszym uprowadzeniem jego żony? Kto zyskał na śmierci kandydata? A kto najwięcej straci?
Wciągająca fabuła, precyzyjnie skonstruowana intryga, nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujący finał - to niewątpliwe atuty tej opowieści.

- Cieszę się, że go zabili - powiedziała bez ogródek, gdy tylko usiedli. - Należało mu się to. Jest jakaś sprawiedliwość. Śmierć za śmierć. (...) Ja myślę, że prokuratora też przekupili, ale przecież nie mam na to dowodów. Więc może pan uznać, że tego pan nie słyszał. Wszystko inne mogę udowodnić.


Izabela Szylko - dziennikarka, reżyserka, scenarzystka i pisarka. Pracowała m.in. w miesięczniku "Kino" i telewizyjnym "Ekspresie Reporterów". Jej debiut literacki "Madonna z hiacyntem" został wyróżniony w konkursie na powieść kryminalną magazynu "Detektyw", a scenariusz będący adaptacją powieści "Łyżeczka" znalazła się w finale "Script Pro" - najważniejszego w Polsce konkursu dla scenarzystów. Reżyserka i scenarzystka filmu "Niezawodny system", nagradzanego na międzynarodowych festiwalach. Uczy kreatywnego pisania. Autorka kursu wideo "Podstawy pisania" - najpopularniejszego kursu szkoły Maszyna do Pisania.

Książka "Dama z blizną" - Izabela Szylko - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio O Rety. Książka posiada 314 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.