pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Czyste pragnienia - Historie dla kobiet

Autor książki:

Sauna Winsor

Dane szczegółowe:
Wydawca: Compassion
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 146 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788379781577
ISBN: 978-83-7978-157-7
Data: 2021-06-21
21.80 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niniejszy zbiór Historii dla kobiet przedstawia wyjątkowe podejście do kwestii zrozumienia tego, jaki wpływ uzależnienie od seksu wywiera na nasze życie. Kobiety w różnym wieku podjęły się wyzwania opisania swoich inspirujących historii. Każda z nich odważnie postanowiła odzyskać to, co ukradł jej wróg.
Uzależnienie od seksu jest niszczące, bez względu na to, jak na nie spojrzysz. Smutek, wstyd i poczucie winy, które są konsekwencją twojego własnego uzależnienia, są przytłaczające. Równie wyczerpujące jest życie z gniewem
i wstydem wynikającym ze zdrady i uzależnienia twojego współmałżonka. Z tego powodu rozpadło się wiele rodzin. Rozbitych zostało wiele małżeństw. Wiele kobiet poczuło się zdradzonych, osamotnionych i doświadczyło poczucia beznadziejności.
Bóg ma plan dla twojego życia On chce wyrwać cię z miejsca rozpaczy i postawić w miejscu, w którym będziesz mogła pomagać innym. Jako Misja Czyste Pragnienia modlimy się, byś poczuła się zachęcona i wzmocniona przez Historie dla kobiet.

Książka "Czyste pragnienia - Historie dla kobiet" - Sauna Winsor - oprawa miękka - Wydawnictwo Compassion. Książka posiada 146 stron i została wydana w 2020 r. Cena 21.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]