pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Człowiek w dobie cyfrowej transformacji. Studium socjologiczne
Tytuł książki:

Człowiek w dobie cyfrowej transformacji. Studium socjologiczne

Autor książki:

Małgorzata Such-Pyrgiel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 347 s.
Wymiar: 160x225 mm
EAN: 9788366220966
ISBN: 978-83-6622-096-6
Data: 2019-04-10
33.52  42.00  8.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Publikacja zawiera istotne rozważania z obszaru zjawisk współczesnych. Jej celem jest poznanie i ukazanie niektórych aspektów zmian tworzących jakość i specyfikę życia w dobie transformacji cyfrowej. Wybrany przez Autorkę problem badawczy należy do zagadnień wielodyscyplinarnych, dlatego przeanalizowane zostały społeczne, ekonomiczne oraz osobowe konsekwencje rozwoju nowych technologii cyfrowych. Elementem poznawczym pracy jest pytanie o kierunki zmian i ich oddziaływanie na społeczeństwo we wszystkich tworzących go aspektach. Monografia charakteryzuje się dużą wartością naukową, a jednocześnie tworzy ciekawy przekaz dla czytelników interesujących się powyższą problematyką.

ks. prof. dr hab. Sławomir Zaręba
Książka porusza ważki i bieżący problem badawczy. Wychodzi naprzeciw aktualnemu zapotrzebowaniu środowiska naukowego zajmującego się szeroko rozumianymi przemianami współczesnych społeczeństw. Uzupełnia wiedzę z zakresu przemian społeczeństwa informacyjnego i społeczeństwa wiedzy w dobie cyfrowej transformacji.

prof. dr hab. Janusz Soboń

Książka "Człowiek w dobie cyfrowej transformacji. Studium socjologiczne" - Małgorzata Such-Pyrgiel - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 347 stron i została wydana w 2019 r. Cena 33.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Tu się pracuje! Socjologiczne studium - okładka książki

Tu się pracuje! Socjologiczne studium pracy zawodowej...

Jacek Gądecki, Marcin Jewdokimow, Magdalena Żadkowska