pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Człowiek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biblioteka Akustyczna
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788327264077
Data: 2019-07-25
29.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

"Człowiek" to drugi tom trylogii Tomasza Rożka, w której autor przeprowadza czytelnika przez wszystkie skale wszechświata, od rzeczy największych do najmniejszych.

Pierwsza część, "Kosmos", dotyczyła skal dużych, wszystkiego, co jest większe od człowieka. A więc od całego wszechświata rozpoczynając, na życiu na Ziemi kończąc. W drugim tomie autor pisze o człowieku. Ale Człowiek to nie jest atlas anatomiczny, czy typowe kompendium wiedzy. To raczej próba odpowiedzenia na pytanie, skąd jesteśmy, kim jesteśmy i gdzie zmierzamy?
Tomasz Rożek stawia śmiałe pytanie o to, czy dzisiejszy świat, rozwój technologii i cyfryzacja mogą w przyszłości zmienić naszą anatomię lub fizjologię. Na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości człowieka autor rozmawia również z trzema znakomitymi naukowcami: profesorem Markiem Konarzewskim, doktorem Markiem Kaczmarzykiem i profesorem Ryszardem Tadeusiewiczem. Odpowiedzi wybitnych specjalistów na pewno niejednego zaskoczą, uświadamiają też, jak wiele tajemnic kryje przed nami nasz organizm.

Audiobook „Człowiek” - oprawa CD - Wydawca: Biblioteka Akustyczna. Cena 29.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.