pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Tajemnice Ewangelii

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788366560833
Data: 2021-08-09
27.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Monumentalne wydanie znakomitych komentarzy do Ewangelii autorstwa ks. prof. Edwarda Stańka. Bezcenna pozycja, która przez lata służyć będzie jako doskonały przewodnik dla wszystkich pragnących zadbać o własny duchowy rozwój. Pomoże ubogacić życie rozważaniem i wcielać w czyn słowa Ewangelii. Słowo Boże, mimo że zapisane dwa tysiące lat temu, jest ciągle żywe. Wpływa bowiem na nasze decyzje i pomaga nawiązywać kontakt z Bogiem. Dlatego też to wielkie dzieło z Dobrą Nowiną powinno się znaleźć w każdym katolickim domu!
Ewangelia jest skarbem, jaki Kościół wkłada w ręce każdego wierzącego człowieka. Potraktowanie jej jako koncepcji wychowania należy już do tych, którym zależy, by stać się uczniem Jezusa... W naszym pokoleniu właściwie nikt nie będzie się mógł wymówić, że nie miał dostępu do Ewangelii. Jej tekst znajduje się prawie w każdym domu. Trudno też będzie chrześcijaninowi wyjaśnić, dlaczego za Architekta swego życia nie obrał Chrystusa.

Audiobook „Tajemnice Ewangelii” - oprawa CD - Wydawca: Rafael. Cena 27.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.