pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czaszkowiercy

Autor książki:

Brian Staveley

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 488 s.
Wymiar: 132x202 mm
EAN: 9788380623071
ISBN: 978-83-8062-307-1
Data: 2018-06-13
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Brian Staveley powraca do świata nagradzanego cyklu "Kronika Nieciosanego Tronu"
Świetny prequel, w którym towarzyszymy intrygującej bohaterce "Kroniki Nieciosanego Tronu". Staveley udowadnia, że jest mistrzem w budowaniu światów i tworzeniu fascynujących, nietuzinkowych postaci oraz niezrównanym gawędziarzem.- Beauty in Ruins.

Pyrre Lakatur, jako wierna wyznawczyni boga śmierci, nie uważa się za morderczynię, tylko kapłankę. Aby jednak zostać nią oficjalnie, musi przejść ostateczną Próbę: zabić siedem osób, które opisuje starożytna pieśń. Wśród nich ma się znaleźć człowiek, "który sprawił, że twój umysł i ciało miłością się rozśpiewał". Pyrre zaś nie jest pewna, czy kiedykolwiek kogoś kochała. Jeśli jednak się nie zakocha i nie złoży ukochanej osoby w ofierze, nie zaliczy Próby. A Pyrre nie cierpi przegrywać. Tak rozpoczyna się jej podróż do miasta dzieciństwa tropem jedynego mężczyzny, który kiedyś zdołał poruszyć jej serce? Musi tam stawić czoło nie tylko wymaganiom Próby, ale też strasznym wspomnieniom i mrocznemu kultowi okrutnych bóstw.

Epicka i poetycka, przesiąknięta krwią opowieść o poszukiwaniu niemożliwego, od której nie sposób się oderwać. - Kevin Hearne, autor cyklu "Kroniki Żelaznego Druida"

Książka "Czaszkowiercy" - Brian Staveley - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 488 stron i została wydana w 2018 r.