pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Czarne i białe

Autor książki:

Liliana Więcek

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Wymiar: 205x140 mm
EAN: 9788381786911
ISBN: 978-83-8178-691-1
Data: 2021-11-17
29.30  39.90  10.6 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Będziecie się śmiały i płakały. Będzie Wam gorąco. I to wszystko w świecie górali, w którym panują zasady niemal tak surowe jak w mafii.
Gorące Book Story
Nietuzinkowa, wyjątkowa, pełna humoru i sarkazmu historia, która łączy w sobie świat rodowitych górali i mafii.
Maja Goclon przekonała się na własnej skórze, że twarde obyczaje nie zniknęły ze współczesnej rzeczywistości, szczególnie wśród górali. Ojciec najchętniej wybrałby jej męża, podarował jeden z rodzinnych pensjonatów i czekał na wnuki. Ale tak naprawdę zawsze miał dwa zarzuty: nie urodziła się chłopcem i chciała zdobywać wykształcenie.
Dziewczyna jest samotna we własnej rodzinie. Wszyscy są przeciwko niej. Kiedy ojciec, żeby ją ukarać, odbiera jej pensjonat, który ciężką pracą postawiła na nogi, Maja pragnie wyjechać w siną dal.
Jednak coś każe Mai zostać w górach. Teraz dostaje od ojca marny, zapuszczony pensjonacik Jagoda w Nędzówce. Musi zaczynać od zera. Co gorsza, do jej drzwi zapuka nietypowy turysta, a właściwie cała zgraja nietypowych turystów: mafiosów z niebezpiecznym zabójcą z Florydy na czele.
Opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Czarne i białe" - Liliana Więcek - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2021 r. Cena 29.30 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]