pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cykl Policyjny. Tom 1. Przemoc ulicy

Autor książki:

Antoni Langer

Dane szczegółowe:
Wydawca: War Book
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 144x207 mm
EAN: 9788365904584
ISBN: 978-83-6590-458-4
Data: 2020-03-11
28.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Antoni Langer jest nieprzewidywalny i niepokojący. I dobrze. Książka Langera definiuje i wyznacza standardy powieści policyjnej nowego typu, powieści napisanej z polotem i pasją, a także dogłębną znajomością procedur, uzbrojenia i realiów pracy polskiej policji. Langer ucieka od biało-czarnych postaci i jednoznacznych rozstrzygnięć, czyniąc fabułę tyleż wciągającą, co wymagającą zrozumienia i refleksji, których tak bardzo dziś brakuje, nie tylko autorom powieści.
dr Karolina Wojtasik Polskie Towarzystwo Bezpieczeństwa Narodowego
Na Dolnym Śląsku dochodzi do serii napadów z bronią w ręku. Młody policjant ginie, usiłując powstrzymać jeden z nich. Pozornie proste śledztwo przeplata się z wojną w przestępczym półświatku, zmierzając do zaskakującego finału.
Pełna akcji powieść osadzona w uniwersum znanym z poprzednich powieści Langera. Znani czytelnikom bohaterowie spotykają nowych i wspólnie zmagają się z przeciwnikiem i swoimi demonami z przeszłości.
Piszący pod pseudonimem Antoni Langer autor, od lat zgłębiający zagadki na styku polityki, wojska, służb specjalnych i terroryzmu, przedstawia nowycykl policyjny.

Książka "Cykl Policyjny. Tom 1. Przemoc ulicy" - Antoni Langer - oprawa miękka - Wydawnictwo War Book. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.21 zł. Zapraszamy na zakupy!