pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cygański tost

Autor książki:

Janusz Moździerz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 214 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381475679
ISBN: 978-83-8147-567-9
Data: 2019-11-19
Cena wydawcy: 29.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Małe państwo, wielka polityczna gra.

Były komandos, Ludwik G., otrzymuje od swojego szefa ostatnie zadanie, nim ten ginie razem z prezydentem w podejrzanej katastrofie kolejowej. Podejmuje się wykonania go, chociaż wie, że wiele ryzykuje. W grę wchodzi jednak zapewnienie bezpieczeństwa ukochanym kobietom zmarłego przyjaciela. Ludwikowi G. sekunduje charyzmatyczny biznesmen o cygańskiej przeszłości, który z zadziwiającą sprawnością porusza się po meandrach współczesnego świata biznesu. Misterna intryga, uknuta przez nowego kandydata na głowę państwa, szybko zmienia się w pełną napięcia, polityczną grę. Kto wyjdzie z niej zwycięsko?
Pierwszy oficjalny komunikat brzmiał lakonicznie, nie dając jeszcze podstaw do snucia najgorszych przypuszczeń.

Na moście granicznym południowych rubieży wykoleił się pociąg specjalny przewożący delegację najwyższego rzędu, na czele z głową państwa, udającą się na uroczystości upamiętnienia kolejnej rocznicy. Trwa energiczna akcja ratunkowa.

Część komunikatu zawierała świadome przekłamania.

Wkrótce po skąpej informacji zeszła lawina coraz bardziej alarmujących newsów. I rozpoczął się lament. A w jego tle wybrzmiały pierwsze pomówienia.

Książka "Cygański tost" - Janusz Moździerz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 214 stron i została wydana w 2019 r.