pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Błękitny wiatr

Autor książki:

Aneta Zych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 262 s.
Wymiar: 119x193 mm
EAN: 9788381470308
ISBN: 978-83-8147-030-8
Data: 2018-07-10
23.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Do siedmiu razy sztuka... by ocalić planetę Ziemię.

Mieszkańcy błękitnej planety Arkturii, po fiasku poprzednich przedsięwzięć, podejmują kolejną próbę ocalenia planety Ziemi, która stanowi zagrożenie dla całej przestrzeni międzygalaktycznej. Wydaje się, że tym razem wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nic nie powinno pokrzyżować ich planów. Jednak już wkrótce okazuje się, że nic nie idzie po ich myśli, a kosmici tracą kontakt z Laurą, swoją wysłanniczką... I gdy wydaje się, że wszystko przepadło, a cały plan spalił na panewce, okazuje się, że jest ktoś, kto być może będzie potrafił przywrócić kanał komunikacyjny pomiędzy Laurą a Arkturianami. Kim jest tajemniczy nieznajomy? Czy uda mu się wypełnić swoje zadanie? Czy Laura zrealizuje w końcu misję, z którą została wysłana na Ziemię?
- Wszystko gotowe - powiedział, stawiając buteleczkę na stole.

- Świetnie, dziękuję! - zawołał radośnie kierownik. - Ksawery, powiadom ekipę zwiadowczą, że zaczynamy akcję podrzucenia.

- Kasjan, znasz dane geograficzne pobytu naszego obiektu, prawda?
Pytany pokiwał twierdząco głową.

- Jedź z nimi, Kasjanie, i dopilnuj, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nie spieszcie się. Poczekajcie na dogodną chwilę, nie chcemy przecież siać na Ziemi paniki
Aneta Zych - urodzona w Zgierzu. Studiowała w Londynie, gdzie mieszka od 2004 roku. Pasjonują ją podróże, a w szczególności wyprawy trekkingowe w góry, na których odnajduje natchnienie i inspiracje do pisania blogów i malowania obrazów olejnych. Ogromnym szacunkiem darzy przyrodę. Interesuje się zagadnieniami rozwoju osobistego i psychologii. Uwielbia muzykę klasyczną i latynoamerykańską. Optymistka - we wszystkim stara się dostrzec pozytywne strony."

Książka "Błękitny wiatr" - Aneta Zych - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 262 stron i została wydana w 2018 r. Cena 23.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.