pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ćwiczenia duchowe dla początkujących

Autor książki:

Guy Jonquieres SJ

Dane szczegółowe:
Wydawca: PROMIC Wydawnictwo Księży Marianów
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 218 s.
Wymiar: 110x180 mm
EAN: 9788375024678
ISBN: 978-83-7502-467-8
Data: 2014-06-13
15.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ćwiczenia duchowe dla początkujących prowadzą czytelnika przez wszystkie najważniejsze sfery życia codziennego i religijnego, uczą konfrontowania się z samym sobą i właściwej relacji z Bogiem. Korzystać z nich można bez konieczności wyjazdu na zamknięte rekolekcje ignacjańskie. Układ Ćwiczeń jest przejrzysty i opatrzony precyzyjnymi wskazówkami, jak i kiedy należy je wykonywać, kiedy należy zrobić przerwę, a kiedy zwrócić się o pomoc do spowiednika czy kierownika duchowego. Książka jest skierowana do osób przygotowujących się do sakramentów bierzmowania lub małżeństwa, świeckich zaangażowanych w Kościele, prowadzących grupy młodzieżowe, katechetów, jak również kapłanów oraz tych, którzy pragną ożywić codzienne życie duchowe.

Guy Jonquieres jest chilijskim jezuitą, ojcem duchowym i rekolekcjonistą oraz dyrektorem Centro de Espiritualidad Ignaciana w Santiago de Chile. Jest również autorem licznych publikacji popularyzujących duchowość ignacjańską. Ćwiczenia duchowe dla początkujących ukazały się także w tłumaczeniu na języki włoski, francuski i arabski.

Książka "Ćwiczenia duchowe dla początkujących" - Guy Jonquieres SJ - oprawa miękka - Wydawnictwo PROMIC Księży Marianów. Książka posiada 218 stron i została wydana w 2014 r. Cena 15.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.