pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cuda wianki Nowe przygody rodziny Koźlaków

Autor książki:

Aneta Jadowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sine Qua Non
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788382109108
ISBN: 978-83-8210-910-8
Data: 2022-10-25
40.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Te historie są jak Koźlaczki - ekstremalne. Ekstremalnie magiczne, urocze i rozrywkowe!
Z rodziną Koźlaczek jedno jest pewne - nie będzie cicho, spokojnie ani skromnie. Chaos mieszka w ich szafach, zamęt wygląda zza rogu, przygoda łasi się do nóg jak kot.

Od najmłodszej po najstarszą wystawiają cierpliwość Maliny na próbę i testują jej umiejętność ogarniania bałaganu. Bo Malina, najmniej magiczna i niepozorna, awansowała na pełnoprawną rozwiązywaczkę problemów. A tych nigdy nie brakuje
Jednego dnia jej matka Aronia ląduje w areszcie, podejrzana o potrójne morderstwo. Innym razem spokojna zwykle Ruta niechcący wpada po uszy w aferę narkotykową. Z kolei Lila Koźlak nawet zakupy przez internet potrafi zmienić w przygodę, o której będą śpiewać pieśni No i jest jeszcze Narcyza ze swym gangiem Harpii A pomysły mają naprawdę szalone!
Malina Koźlak i jej niezwykła rodzina - pełna magii, ciepła, miłości i szajby - zaprasza Was na wycieczkę do Zielonego Jaru: małego miasteczka, w którym wszystko się może zdarzyć!

Książka "Cuda wianki Nowe przygody rodziny Koźlaków" - Aneta Jadowska - oprawa twarda - Wydawnictwo Sine Qua Non. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2022 r. Cena 40.35 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.