pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cuda świętego Jana Pawła II. Świadectwa i modlitwy

Autor książki:

Katarzyna Stokłosa

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788327716088
ISBN: 978-83-2771-608-8
Data: 2018-09-26
23.90 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Nasz ukochany Papież wciąż o nas pamięta
Wielu z nas znało go osobiście, wielu pamięta jego pielgrzymki do Polski i słowa, które wypowiedział. Jest nam bliski. W sytuacjach trudnych i kryzysowych często zwracamy się do niego z prośbą o pomoc, a on nas wysłuchuje i ciągle nam towarzyszy, o czym mówią świadectwa zawarte w niniejszej publikacji.

Dwadzieścia cztery godziny po operacji - 25 marca, w Dzień Świętości Życia - stan zdrowia Uli poprawił się. Znikł obrzęk mózgu i ustało krwawienie. Dzień później wnuczka otworzyła oczy i natychmiast rozpoznała mamę. Kiedy synowa zapytała ją: "Czy wiesz, kim jestem?", odpowiedziała z lekkim zniecierpliwieniem w głosie: "No pewnie, moją mamusią". Dużo i wyraźnie mówiła, powróciło jej czucie w lewej nodze. Fragment wstępu
Modlitwa
Pan Jezus obiecał, że o cokolwiek w Jego imię poprosimy, to otrzymamy. Dlatego i ja, Panie, pełen ufności, proszę Cię o potrzebne mi łaski za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II. Wysłuchaj mnie, Panie. Amen.

W książce znajdziesz świadectwa cudów, życiorys Jana Pawła II, a także drogę krzyżową i inne modlitwy za wstawiennictwem tego świętego.

Książka "Cuda świętego Jana Pawła II. Świadectwa i modlitwy" - Katarzyna Stokłosa - oprawa twarda - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2018 r. Cena 23.90 zł. Zapraszamy na zakupy!