pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Contender Zawodnik Tom 1 Wybrany

Autor książki:

Taran Matharu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jaguar
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 416 s.
EAN: 9788376867830
ISBN: 978-83-7686-783-0
Data: 2019-06-07
28.14  39.90  11.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Rozpoczyna się rozgrywka, w której stawką jest przetrwanie, a areną obcy świat, gdzie przeciwnicy czyhają dosłownie wszędzie. Zwycięzca może być tylko jeden.

Historia ludzkości zna wiele przypadków niewyjaśnionych zaginięć. Grupa nastolatków wkrótce pozna ich tajemnicę.

Cade Carter siedział na pokładzie samolotu i zastanawiał się, w jakim kierunku potoczy się jego życie, gdy niespodziewanie został przeniesiony do obcego świata, rojącego się od pamiątek z dziejów Ziemi. Bohaterowie natkną się na prehistoryczne zwierzęta, odnajdą pozostałości zaginionych cywilizacji, a także - co najbardziej niesamowite - spotkają osoby z odległej przeszłości.

Oszołomiony, rzucony w nową, zagadkową rzeczywistość Carter nie dostanie wiele czasu na dojście do siebie. Niemal natychmiast zostanie zmuszony do walki o życie, którą stoczy w towarzystwie grupy nastolatków o szemranej przeszłości. Wszyscy staną się zawodnikami biorącymi udział w nie kończącej się, brutalnej rozgrywce, w turnieju kontrolowanym przez enigmatyczne istoty.

Bohater stanie przed prostym wyborem: przystanie na reguły gry lub zginie.

Czas szykować się do walki.

Książka "Contender Zawodnik Tom 1 Wybrany" - Taran Matharu - oprawa twarda - Wydawnictwo Jaguar. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]