pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wyzwanie Contender. Zawodnik. Tom 2

Autor książki:

Taran Matharu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jaguar
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Brak
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788376869483
ISBN: 978-83-7686-948-3
Data: 2021-03-05
29.62  42.90  13.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Skazany na pobyt w zakładzie wychowawczym za przestępstwo, którego nie popełnił, Cade zostaje wyznaczony na zawodnika w turnieju na śmierć i życie zarządzonym przez nieludzkiego Abaddona. Cade Carter przetrwał kwalifikującą rundę piekielnych zmagań, wielu z jego towarzyszy poległo w nierównej walce. Nie ma jednak czasu na żałobę, nadchodzi bowiem czas drugiej próby.

Kiedy Cade i jego przyjaciele dowiadują się, że kolejny przeciwnik będzie jeszcze bardziej krwiożerczy niż poprzedni, podejmują niezwykłą misję, próbując zrozumieć sens tego przedziwnego nowego świata - zdobyć informacje, które dadzą im szanse na przeżycie...

Planeta Acies to nie tylko krwawe żerowisko potworów nie z tego świata. W dziwacznym uniwersum Gry rozkwita cesarstwo, handlarze niewolników robią doskonałe interesy... Jak w wirtualnym świecie, tylko że tutaj koszmar rozgrywa się naprawdę, prawdziwe jest cierpienie, śmierć i krew, którymi igra Abaddon! W tym okrutnym świecie dżungla roi się od prehistorycznych drapieżników i może nawet groźniejszych od nich ludzkich bestii wyzbytych wszelkiego człowieczeństwa. Aby zyskać szansę w nadchodzącym starciu, należy rozsądnie dobrać akcesoria z arsenału "reliktów", przedmiotów rodem z najrozmaitszych epok podrzuconych zawodnikom przez kosmicznych bogów. W tym celu nasi bohaterowie wyruszają na poszukiwanie zbroi, która ongiś należała... do polskiego króla.

Czy Cade zdoła dojść do porozumienia z dziwacznym władcą? I przede wszystkim, czy uda mu się pokonać straszliwego przeciwnika? Od tego zależy wiele, w rękach naszego zawodnika spoczywa los rodzimej planety - stawką jest przetrwanie życia na Ziemi!

Książka "Wyzwanie Contender. Zawodnik. Tom 2" - Taran Matharu - oprawa Brak - Wydawnictwo Jaguar. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2021 r. Cena 29.62 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]