pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Co za nas mówi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Norbertinum
Oprawa: miękka
Ilość stron: 49 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788372224255
ISBN: 978-83-7222-425-5
Data: 2011-02-14
4.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Elżbieta Cichla-Czarniawska – poetka, powieściopisarka, historyk literatury; autorka prac o twórczości Jalu Kurka i Władysława Sebyły oraz szkicu o dorobku Zdzisława Tadeusza Łączkowskiego. Napisała obszerne wstępy do wybranych przez siebie poezji Kazimierza Wierzyńskiego i Juliana Tuwima. Jest też autorką wielu esejów, artykułów i recenzji drukowanych w pismach ogólnopolskich i regionalnych. Wiersze i proza znalazły się w licznych antologiach, tłumaczono je także na język litewski i bułgarski.
Ukończyła filologię polską na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, doktorat uzyskała na Uniwersytecie Łódzkim. Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Mieszka w Lublinie.
Polecamy następujące książki Elżbiety Cichli-Czarniawskiej: •Ogrody i złomowiska. Opowiadania •Olszynowe królestwo •Ruchome staloryty •Tyle ile cię jest •Wydarzenia pozorne i niepozorne

Książka "Co za nas mówi" - Elżbieta Cichla-Czarniawska - oprawa miękka - Wydawnictwo Norbertinum. Cena 4.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.