pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Co negatywne wiadomości robią z naszym myśleniem i jak możemy się od tego uwolnić

Autor książki:

Ronja von Wurmb-Seibel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 140x203 mm
EAN: 9788328725355
ISBN: 978-83-2872-535-5
Data: 2023-01-16
31.30 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Antidotum na wypalenie negatywnymi wiadomościami
Wiadomości są z nami wszędzie. Ich zdecydowana większość ma negatywny i bardzo negatywny wydźwięk. Otrzymujemy je nieustannie, ze wszystkich stron, z najróżniejszych źródeł i urządzeń. Ich odbiór w takim natężeniu uzależnia. Ciągle sprawdzamy co nowego i nie potrafimy wyobrazić sobie odcięcia od informacji. Wiadomości oddziałują na nasze życie bardziej niż możemy przypuszczać. Kształtują nasz obraz świata. Wpływają na to, na kogo głosujemy, na co wydajemy pieniądze, jak wychowujemy nasze dzieci. Decydują o tym, jak się czujemy, kiedy budzimy się rano, i o czym myślimy, kładąc się wieczorem spać. Wiadomości mogą być przyczyną zabójczego stresu, wywoływać apatię, poczucie bezsilności, a nawet paraliż. To, co w teorii miało nas chronić, informować, ostrzegać i edukować, demoluje nam psychikę.

Strach jest zaraźliwy. Spokój również Jak bronić się przed czarną falą złych wieści, która potrafi zatopić niejedną zdrową psychikę Jak odbierać wiadomości, by nie deformowały naszego postrzegania rzeczywistości Jak skutecznie przeciwstawiać się negatywnemu odbiorowi świata Jak pozbyć się balastu i zacząć żyć w sposób bardziej wolny, bezpieczny, zdrowy i samodzielny
Ta książka nigdy nie była tak potrzebna

Książka "Co negatywne wiadomości robią z naszym myśleniem i jak możemy się od tego uwolnić" - Ronja von Wurmb-Seibel - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2023 r. Cena 31.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.