pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Cienie w Dolinie Słońca
Tytuł książki:

Cienie w Dolinie Słońca

Autor książki:

Alicja Flis

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warszawska Grupa Wydawnicza
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788365356390
ISBN: 978-83-6535-639-0
Data: 2015-12-21
26.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Cienie w Dolinie Słońca - opis książki:

Rafting na rzece Noce w Dolinie Słońca we Włoszech miał być niezapomnianą przygodą dla dwóch małżeństw z Polski. Wszystko zmienia się, gdy Wiktor Zaręba na oczach ukochanej kobiety znika w rwących nurtach rzeki. Do akcji wkracza inspektor Bruno Russo, który od początku prowadzonego śledztwa uważa, że nie był to zwykły wypadek.

"Cienie w Dolinie Słońca" to wielowątkowa, sensacyjna powieść o niewłaściwych wyborach, rodzinnym dramacie i zabójczych sekretach. To opowieść o destrukcyjnej sile miłości, która skłania do popełnienia najgorszych czynów, ale też o prawdziwej przyjaźni, poświęceniu i odwadze. Bohaterowie błądzą w labiryncie niebezpiecznej gry, której stawką jest życie.

Alicja Flis - debiutowała tomikiem poetyckim "Nie będę przepraszać za miłość", w którym poprzez pryzmat miłości szukała prawdy o człowieku. Autorka sensacyjnej powieści "Złudzenia" o mrocznych zakamarkach ludzkiej duszy, namiętności i odkrywaniu prawdziwego sensu istnienia. Dwukrotnie wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Pomorskie Klimaty" w zakresie prozy.

Książka "Cienie w Dolinie Słońca" - Alicja Flis - oprawa miękka - Wydawnictwo Warszawska Grupa Wydawnicza. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2015 r. Cena 26.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]