pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Chodzić w Duchu Świętym. Życie i duchowa droga Carvera Alan Amesa
Tytuł książki:

Chodzić w Duchu Świętym. Życie i duchowa droga Carvera Alan Amesa

Autor książki:

Carver Alan Ames

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788365349286
ISBN: 978-83-6534-928-6
Data: 2016-04-12
19.44  29.90  10.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Moje życie było puste i pozbawione sensu, dopóki nie poznałem Boga. Wypełniał je grzech i egocentryzm. Sprawy doczesne pochłaniały mnie bez reszty, w ogóle nie myślałem o Bogu, tylko o tym, jak sprawić sobie przyjemność. Jeśli już w moich myślach pojawiał się choćby cień Boga, ignorowałem go i skupiałem się wyłącznie na sobie. Lecz bez względu na to, jak bardzo starałem się szukać nowych wrażeń i przyjemności, stale czułem w sobie pustkę, której nic na tym świecie nie było w stanie wypełnić. Dopiero gdy w moim życiu pojawiła się Boża miłość, uczucie pustki zniknęło."
fragment książki
Carver Alan Ames znalazł się w przedsionku piekła. Uzależniony od alkoholu gangster, człowiek, który popełnił niemal wszystkie możliwe grzechy pewnego dnia został złamany mocą Bożej miłości. Ta książka to świadectwo jego grzesznego życia i nawrócenia. Opis przerażającej pustki i niezwykłej pełni, którą daje chodzenie w Duchu Świętym. Bardzo odważna, szczera i poruszająca opowieść o Bogu, który w jednej chwili potrafi całkowicie zmienić życie nawet największego grzesznika, i o człowieku, który całkowicie zawierzył Bożej miłości.

Książka "Chodzić w Duchu Świętym. Życie i duchowa droga Carvera Alan Amesa" - Carver Alan Ames - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2016 r. Cena 19.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Carver Alan Ames - autor m.in.:
Produkty podobne:
Mnich i lama - okładka książki

Mnich i lama

Robert Le Gall, Jigme Rinpoche, Frederic Lenoir