pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kosmiczny wymiar twojej mocy

Autor książki:

Joseph Murphy

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2000
Oprawa: miękka
Ilość stron: 286 s.
Wymiar: 145x204 mm
EAN: 9788386757923
ISBN: 83-8675-792-2
Data: 2008-12-03
26.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Prawa myśli i wiary podlegają takim samym zasadom, co prawa matematyki czy fizyki. Jednak niewielu ludzi o tym wie, a jeszcze mniej to akceptuje. Joseph Murphy - filozof miłości i pozytywnego myślenia, nauczyciel życia dla milionów, którzy czytali jego przystępnie napisane książki - wyjaśnia sens istnienia: człowiek jest tym, o czym przez cały dzień myśli. Dokładniej: jak myśli, w co wierzy i co czuje, takim jest i takie jest jego życie! Nasze poglądy, przekonania i uczucia kształtują nasze doświadczenia życiowe, kierują naszą przyszłością.
Dzięki tej książce, która w sposób przekonujący proponuje proste medytacje i techniki wspomagające rozwój, możemy zdecydować się na stworzenie budującej, konstruktywnej postawy ducha, na wiarę oraz pozytywne myślenie, które-w świadomej harmonii naszego umysłu z realiami umysłu kosmicznego wymiaru - doprowadzi niezawodnie do urzeczywistnienia się naszej osobowości i do życia w szczęściu i dobrobycie.
Na podstawie licznych przykładów i listów dowiesz się, jak należy działać. Techniki są proste i każdy może je zastosować. Pozytywne myślenie i świadome zharmonizowanie się z Nieskończonym spowodują rozwój twojej osobowości i pozwolą ukształtować twoje życie na nowo.

Książka "Kosmiczny wymiar twojej mocy" - Joseph Murphy - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 286 stron i została wydana w 2000 r. Cena 26.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.